خانه
سیستم جامع راه اندازی کلاس های الکترونیکی

محصول جدید پارسی پال به منظور ایجاد سهولت در راه اندازی کلاس های مجازی با هزینه بسیار پایین و امکانات بسیار بالا رونمایی گردید. با استفاده از این سرویس شما براحتی می توانید برای خود یک مدرسه مجازی تاسیس کنید و با تمام امکانات مدیریتی یک سیستم آموزش مجازی آن را اداره نمایید. ویدیو کنفرانس اشتراک گزاری فایل و دسکتاپ و مدیریت وب کم و میکروفن بخشی از ویژگی های این محصول جدید می باشد.

برای تست سیستم راه اندازی آموزش مجازی و ویدیو کنفرانس این شرکت از اینجا وارد شوید.

برای اطلاعات بیشتر.

 
سیستم ارسال و دریافت فکس از طریق ایمیل - فکس سنتر - سرور فکس (FAX TO EMAIL)

 

فکس سرور پارسی پال مدیریت ارسال و دریافت فکس های سازمانی را به عهده می گیرد و شما را از نگهداری دستگاه فکس برای اعضای سازمان بی نیاز می کند. از این طریق هر عضو سازمان یک شماره فکس مجزا خواهد داشت که فکس های ارسال شده را در صندوق ایمیل خود دریافت می کند. هر کاربر سازمانی در صورت اجازه از طرف ادمین مجاز خواهد بود که از طریق ایمیل به خارج از سازمان فکس واقعی ارسال کند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۳:۵۲
ادامه مطلب...
 
سیستم تبلیغ تلفنی خودکار - تبلیغات تلفنی - تماس گیر خودکار تلفنی - زنگ زن هوشمند - Auto Tele-Marketing

سیستم تبلیغات تلفنی  بصورت اتوماتیک شماره تلفن های مختلف را شماره گیری می کند و پس از پخش منو ها ی تعریف شده تماس را به گروه پشتیبانی متصل می کند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۲۵
ادامه مطلب...
 

درباره پارسی پال

شرکت ارتباطات پارسی پال با بیش از 8 سال تجربه در زمینه تولید محصولات نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با اینترنت و شبکه های کامپیوتری، مشاوره و آموزش با شعار پیوستگی در ارایه خدمات پایدار و گسترده تاسیس گردید.

ادامه مطلب...

توسعه بازمتن ها

شرکت ارتباطات پارسی پال اعتقاد راسخ دارد که بازمتن ها نقش بسیار مهمی را در توسعه فن آوری نرم افزار ها دارند، از این رو با تمام توان در توسعه و حمایت از باز متن ها (Open Sources) ایستاده است.

ادامه مطلب...
آگهی
طراحی، اجرا و پشتیبانی : پردیس گرافیک